Доставка будівельних матеріалів

На русском 

Якщо Вам потрібна доставка будівельних матеріалів по Києву та Київській області, ми з задоволенням допоможемо Вам та доставимо будівельні матеріали і більш того, навіть піднімемо їх на Ваш поверх. Нижче наведена інформація яка нам потрібна для виконання  робіт, та що вам варто враховувати при закупівлі будівельних матеріалів.

У нас є вантажівки та вантажники для доставки будівельних матеріалів по Києву та Київській області (звісно, існують і виключення, у нас немає міксерів, тобто бетон в рідкому вигляді ми не доставляємо). Мі виконуємо доставку будівельних матеріалів будь яких обсягів та складу. Від складності залежить кількість задіяних вантажників, що безпосередньо впливає на ціну.

 

Користуючись традицією нашого сайту для кращої навігації ми розділили інформацію на «що потрібно знати нам» та «що потрібно знати Вам».

Що треба знати нам під час доставки будівельних матеріалів в сипучому вигляді (цемент, гіпсова шпатлівка, клей). В першу чергу нам потрібна адреса. Нам потрібно знати доставка сипучих будівельних матеріалів буде виконана лише за допомогою наших вантажівок, чи також будуть задіяні вантажники. Також важливо вказати скільки буде мішків (який об’єм) та на який поверх треба підняти будівельні матеріали. Нам потрібно знати чи є у Вас ліфт, якщо є то який: вантажний чи пасажирський. У Вас в під’їзді тільки одна ліфтова шахта або кілька. Що потрібно знати для доставки сипучих будівельних матеріалів:

  • В першу чергу Вам потрібно потурбуватися про місце для парковки вантажівки біля входу до парадного, це прискорить розвантаження. Як правило спочатку спочатку розвантажується машина, а потім будівельні матеріали заносять в приміщення, це дозволить уникнути витрат за простій автомобіля.
  • Будівельні матеріали повинні бути в цілих мішках.
  • Часто необхідно потурбуватися про плівку, щоб застелити під час тимчасового складування.

Що потрібно нам знати якщо потрібно доставити гіпсокартон та профіль. Скільки листів на підйом гіпсокартону, його довжина. На який поверх потрібно піднімати, присутній вантажний ліфт або його немає. Скільки упаковок профіля потрібно підняти.

Що Вам потрібно знати якщо потрібно доставити та підняти та доставити гіпсокартон та профіль. В першу чергу Вам потрібно знати що довжина листа гіпсокартону грає дуже значну роль, так як Вам доведеться платити за підйом гіпсокартону. Довжиною в два метри входить в більшість вантажних ліфтів та легко підіймається по сходах. Міжповерховий майданчик в новобудовах в більшості має ширину два з половиною метри, тому лист довжиною в 2,5 метра вже не проходить, а переміщається через перила. Це збільшує час за який буде виконана робота, а значить збільшить витрати. В більшість вантажних ліфтів входить профіль завдовжки три метра, але тільки по одній пачці за підйом. Часто доводиться розпускати пачку, та завантажувати по одній штуці.

Основні вимоги до доставки будівельних матеріалів це те, щоб зберегти цілісність вантажу та не ушкодити стіни приміщень по яким будуть переміщуватись будівельні матеріали. Існує кілька вимог до налаштування роботи. Пер за все, в місцях тимчасового складування обов’язково простелити картон щоб не ушкодити підлогу (подекуди в кабіні ліфта варто обклеїти стіни). Під час переміщення великогабаритних речей уважно слідкуйте за габаритами, щоб не пошкодити стіни та двері інших квартир.

Вартість Вашого перевезення можете дізнатися на головній сторінці.

Дякуємо власникам за можливість сфотографувати для нашої колекції.

 

 

Доставка строительных материалов

Если Вам нужна доставка строительных материалов по Киеву и Киевской области, мы с удовольствием поможем Вам и доставим стройматериалы и более того, даже поднимем их на Ваш этаж.

У нас есть и автомобили и грузчики для доставки различных строительных материалов по Киеву и Киевской области (есть конечно и исключения, у нас нет миксеров, то есть бетон в жидком виде мы не доставляем).

Пользуясь традицией нашего сайта для лучшей навигации я разделю информацию на “что нужно знать нам” и “что нужно знать Вам”

Что нужно знать нам при доставке сыпучих строительных материалов (цемент, гипсовая штукатурка, клей) В первую очередь нам нужен адрес. Нам доставка сыпучих стройматериалов нужно знать, Вам нужны автомобиль и грузчики или только грузчики. Нам нужно знать сколько будет мешков и на какой этаж нужно поднять строительные материалы. Нам нужно знать есть у Вас лифт, если есть то какой: грузовой или пассажирский. У Вас в парадном только один лифт или два и более. Что нужно знать Вам при доставке сыпучих строительных материалов. В первую очередь Вам нужно позаботиться о месте для парковки автомобиля возле входа в подъезд, это ускорит разгрузку. Как правило вначале разгружается машина, а потом стройматериалы заносят в квартиру, это позволит избежать расходов за простой автомобиля. Стройматериалы должны быть в целых мешках. Часто необходимо позаботится о клеенке, чтобы подстелить под стройматериалы в момент выгрузки.

Что нам нужно знать если нужно доставить гипсокартон и профиля. Сколько листов подъем гипсокартона, его длина. На какой этаж нужно поднимать гипсокартон, есть грузовой лифт или нет. Сколько упаковок профиля нужно поднять. Что Вам нужно знать если нужно доставить и поднять гипсокартон и профиля. В первую очередь Вам нужно знать что длинна листа гипсокартона играет не маловажную роль, так как Вам придется платить за подъем гипсокартона. Двух метровый лист гипсокартона входит в большинство грузовых лифтов и легко поднимается по лестнице. Лесничная площадка в новостройках как правило имеет ширину два с половиной метра, поэтому лист гипсокартона длинной 2,5 метра уже не разворачивается, а перекладывается через перила. Это увеличивает время которое будет потрачено на подъем гипсокартона, а значит удорожает подъем. В большинство грузовых лифтов входит трехметровый профиль, но только одна пачка за подъем. Часто приходится распускать пачку, и грузить профиля поштучно.

Детали по стоимости Вы можете узнать на главной странице

Спасибо владельцам за возможность сфотографировать для нашей коллекции.

Статью подготовило РА “Linniv”