Про нас

На русском

Компанія «Груз Ок» почала своє існування ще в далекому 2008 році. Головна спеціалізація компанії було перевезення піаніно, роялів, сейфів. Тобто перевезення з завантаженням та розвантаженням негабаритних та великотонажних вантажів. Ми самі підбирали та навчали вантажників для роботи з вантажами вагою поднад сто кіло. Навчали людей носити піаніно, роялі та сейфи. Готували до такелажних робіт. Іноді приходилось підіймати без ліфту вантажі вагою до тони.

Ми не стояли на місці та  розширювали перелік послуг які надаємо, у нас поруч зі спеціалістами по доставці піаніно з’явилися спеціалісти по квартирним перевезенням та офісним переїздам. Ми почали перевозити меблі та техніку побутового та промислового призначення. Та обладнали для таких цілів автомобілі та підготували вантажників. Також почали перевозити особисті речі, таким чином розширили список послуг які надаємо.

Згодом пішли на зустріч нашим клієнтам та до послуг по перевезенню додали доставку будівельних матеріалів. Наші вантажники займаються підйомом будівельних матеріалів як з ліфтом так і сходами на будь який поверх.

Іще ми почали вивозити будівельне сміття зі спуском та завантаженням. Ми вивозимо будсміття всіх об’ємів: КАМАЗ, ЗИЛ, ГАЗель.

Детальніше про ціни можете дізнатися на головній сторінці, або зв’язавшись з нашими диспетчерами по вказаним телефонам.

 

О нас

Компания «Груз Ок» начала свое существование еще в далеком 2008 году. Основная специализация компании была перевозка пианино, роялей, сейфов. То есть перевозка с погрузкой и выгрузкой негабаритных и крупнотоннажных грузов. Мы сами подбирали и обучали грузчиков для работы с грузами весом от 100 килограмм. Обучали людей носить пианино, рояли и сейфы. Готовили к такелажным работам. Порой приходилось поднимать без лифта грузы весом до тонны.

Мы не стояли на месте и расширяли перечень оказываемых услуг, у нас наряду со специалистами по доставке пианино, появились специалисты по квартирным и офисным переездам. Мы стали перевозить мебель и технику бытового и промышленного назначения. И оборудовали для этих целей автомобили, и подготовили грузчиков. Также начали перевозить личные вещи, расширив список оказываемых услуг.

  перевозка бытовой техники  Перевозка стройматериалов

Пойдя навстречу нашим клиентам, к услугам по перевозке, мы добавили доставку стройматериалов. Наши грузчики занимаются подъемом стройматериалов, как с лифтом, так и без лифта на любой этаж. Также мы стали вывозить строительный мусор со спуском и загрузкой. Мы вывозим строительный мусор любых объемов: Камаз, ЗИЛ, ГАЗель.

Детальнее о ценах Вы можете узнать на главной, или связавшись с нашими диспетчерами по указанным телефонам.

Принимаем заказы 24 часа в сутки

 

Операторы колл центра

Наши операторы готовы принять Ваш заказ
24 часа в сутки
без выходных

 (093) 817-63-09

 (050) 205-09-00

 (098) 951-81-81

 (093) 817-63-09