Вивіз металобрухту Київ

Серед більшості послуг, які надає наша компанія, знаходиться і вивіз металобрухту. Доволі унікальне замовлення довелося нам виконувати. Ми деталізовано розповімо про замовлення та послузі, яку ми надаємо.

RUS Вывоз металлолома 

Один з унікальних замовлень в портфелі нашої компанії. Вивіз металобрухту з будівлі старої забудови. Потрібно було спустити, винести та завантажити старі чавунні батареї. Вага батареї перевищував п’ять сотень кілограм та враховуючи особливості вантажу, було задіяно шість вантажників. Достатньо складний спуск з другого поверху, в будівлі старовинної забудови з висотою стелі вище трьох метрів. Будівля, з якої належало виносити металобрухт у вигляді старих чавунних обігрівачів, насправді в минулому був паласом. Широкі та великі сходи давали простір для маневру.

По другому поверсі, до сходів потрібно було понести кожну одиницю більше п’ятдесяти метрів. Також і по першому поверсі довжина переміщення була не менше. Завантаження виконувалось на автомобіль з вантажним відсіком – самоскид. Платформа вантажного відсіку досягала висоти півтора метри. Завантаження виконувалось вантажниками, тому доводилось цю вагу підіймати та переміщувати по кузову до повного заповнення.

Вивіз металобрухту з компанією Gruz-Ok

Ми виконуємо вивіз металобрухту різними видами транспорту:

  • Вивіз металобрухту авто з замкненим типом вантажного відсіку (тент, мікроавтобус)
  • Вивіз металобрухту вантажівкою з відкритим кузовом-самоскид
  • Вивіз металобрухту спец транспортом
  • Послуги вантажників

Надаємо вантажівку на заздалегідь обумовлений час, або на найближчий час. Вантажівка може подаватися як на відкриту територію, так і на закриту територію з пропускною системою. У випадку, якщо необхідно перепустку – надаємо всю необхідну інформацію на авто та водія.

Якщо необхідно спускати та завантажити нашими вантажниками, подібні послуги обумовлюються додатково. Наші спеціалісти виконують спуск як з наявністю вантажного ліфту, так і спуск пішки. Обов’язково потрібно вказати з якого поверху потрібно спускати, наявність вантажного ліфту. Та наявність важких одиниць вантажу. Можливі ускладнення, складні під’їзди та відсутність парковки. Також можемо виконати завантаження з землі або з рампи.

Виконуємо вивіз металобрухту і в побутових масштабах. Якщо необхідно вивезти чавунну ванну зі складним спуском та виносом, наша компанія з легкістю виконає цю роботу. Виніс батареї та інших важких одиниць буде виконано обережно, без пошкоджень стін та дверних отворів квартири та парадного. Також наша компанія вивозить будівельне сміття довантаженням або спеціальним транспортом. Про всі послуги нашої компанії можете прочитати в розділі «Що ми робимо».

 

Вывоз металлолома Киев

Среди множества услуг, которые оказывает наша компания, числится и вывоз металлолома. Достаточно уникальный заказ довелось нам выполнять. Мы подробно расскажем о заказе и услуге, предоставляемой нами.

Вывоз металлоломаОдин из уникальных заказов в портфеле нашей компании. Вывоз металлолома из здания старой постройки. Вывоз металлолома Нужно было спустить, вынести и погрузить старые чугунные батареи. Вес батарей превышал пять сотен килограмм и учитывая особенности груза, было задействовано шесть грузчиков. Достаточно сложный спуск со второго этажа, в здании старинной постройки с высотой потолков выше трех метров. Здание, с которого предстояло выносить металлолом, в виде старых чугунных батарей, является бывшим паласом. Широкие и большие лестничные марши давали пространство для маневра.

По второму этажу, до ступеней нужно было пронести каждую единицу более пятидесяти метров. Также и по первому этажу длинна проноса была не меньшей. Погрузка осуществлялась на автомобиль с грузовым отсеком – самосвал. Платформа грузового отсека достигала высоты полтора метра. Погрузка осуществлялась вручную, поэтому доводилось этот вес взводить и перемещать по кузову до полного заполнения.

Вывоз металлолома с компанией Gruz-Ok

Мы осуществляем вывоз металлолома разными видами транспорта:

  • Вывоз металлолома авто с закрытым типом кузова (тент, микроавтобус)
  • Вывоз металлолома авто с открытым кузовом-самосвал
  • Вывоз металлолома спец транспортом
  • Услуги грузчиков

Предоставляем автомобиль на заранее оговоренное время, или на ближайшее время. Авто может подаваться как на открытую территорию, так и на закрытую территорию. В случае, если необходим пропуск – предоставляем всю необходимую информацию на авто и водителя.

Если необходим спуск и погрузка нашими грузчиками, подобные услуги оговариваются дополнительно. Наши специалисты осуществляют спуск как с наличием грузового лифта, так и спуск пешком. Обязательно нужно указать с какого этажа нужно спускать, и наличие лифта. И наличие тяжелых единиц груза. Возможные осложнения, сложные подъезды и отсутствие парковки. Также можем осуществить погрузку с земли, или с рампы.

вынос старых батарейВыполняем вывоз металлолома и в бытовых масштабах. Если необходимо
Вывезем металлолом вывезти чугунную ванну со сложным спуском и выносом, наша компания с легкостью выполнит эту работу. Вынос батарей и других тяжелых единиц будет выполнен аккуратно, без повреждений стен и дверных проемов квартиры и подъезда. Также наша компания вывозит строительный мусор до грузом или специальным транспортом. О всех услугах нашей компании можете ознакомиться в разделе «Что мы делаем».